O NÁS    |   UMĚLCI A KAPELY    |   KALENDÁŘ    |   REFERENCE    |   KONTAKT    |Get the Flash Player to see this player.

Absolut Band
Absolut Band je hudební těleso sestávající z hudebníků několika slovanských národností. V základě má pětičlennou sestavu: klávesy, kytara, basa, bicí, a zpěvačka. Podle přání zákazníka a pro větší podia se může rozšířit o dechovou sekci (saxofon, trumpeta) a perkuse.

Repertoár skupiny tvoří převzaté světoznámé hity od interpretů z téměř celého světa od sedmdesátých let až do současnosti. Zpíváme písně různých žánru od starších evergreenů až po moderní pop-rock, a navíc v různých jazycích: anglicky, italsky, španělsky, francouzsky, česky, rusky, ukrajinsky. Díky působeni v kapele členů ruské a ukrajinské národnosti máme rozsáhlý ruský repertoár včetně šansonu, moderní populární a lidové hudby.

Skupina zajistí skvělou zábavu, tanec a odpočinek od každodenních starostí na večírcích, svatbách, party, ale také při klidných, pohodových rautech a společenských akcích. Nabízíme vám hudební program s širokou mezinárodní perspektivou a kvalitou živého výkonu a zvuku ve všech ohledech.
Živé vystoupení na námořnicko-pirátské silvestrovské party
v Karlových Varech (anglický a italský repertoár)Živé vystoupení na námořnicko-pirátské silvestrovské party
v Karlových Varech (ruský repertoár)Fragmenty z ruského repertoáru naší kapely "Absolut Band"
(vystoupení na malém firemním večírku v Praze)Absolut Band na firemním večírku v hoteluAbsolut Band - Russian PartyAbsolut Band - mix anglických písníAbsolut Band - mix italských písníAbsolut Band - mix ruských písníAbsolut Band na ruské taneční party v Praze