O NÁS    |   UMĚLCI A KAPELY    |   KALENDÁŘ    |   REFERENCE    |   KONTAKT    |


Tom´n´John´s Duo
Tom'n'John's Duo - pianista a kytarista, kteří hrají a zpívají světoznámé hity pop-music od sedmdesátých po devadesátá léta, a to v několika jazycích: v angličtině - (např. Del Shannon, James Brown, Cat Stevens, Lionel Richie, Elton John, Eric Clapton, Phil Collins, Sting, E. Iglesias, R. Williams, aj), italštině (A. Celentano, Toto Cutugno, E. Ramazzotti aj.), francouzštině (Joe Dassin, Khaled, Gilbert Bécaud aj.), či španělštině (Los Lobos, Juanes, Luis Miguel). V repertoáru mají také ruský šanson a populární hudbu.

Duo nabízí poctivé živé hraní, na rozdíl od většiny barových či plesových dvojic, které se klamavě prezentují jako „živá hudba“, ale fakticky používají levné „samohrajky“, ze kterých pouštějí nahrané hudební podklady. Tom'n'John's Duo klade důraz na kvalitu živého zvuku piana a kytary. Proto hudebníci hrají na kvalitní a drahé hudební nástroje. I přesto, že se musí používat elektrické nástroje (kvůli mobilitě a možností připojení k různým zvukovým systémům), dosahuje se maximálně „akustického“ zvuku. Pianista Tomáš hraje na stage-piano YAMAHA S90ES - jedna z nejlepších simulací akustického grand-piana (křídla), na které hrají pří svých koncertech takové hvězdy jako Stevie Wonder, Alicia Keys a další. Kytarista Jan hraje na elektro-akustické kytary Godin, Epiphone a Variax s nylonovými i kovovými strunami, a používá předzesilovače a efekty BOSS pro dosažení kvalitního a přirozeného zvuku kytary.

Tom'n'John's Duo pravidelně několikrát týdně vystupuje v nejlepších a nejluxusnějších barech a restauracích v centru Prahy. Je též vyhledávaným duem pro celovečerní hudební program nebo hudební zpestření společenských akcí a rautů pro zahraniční a VIP klientelu v 5***** hotelích v Praze a Karlových Varech.